DJ ZAKS

Swoją przygodę z konsoletą zaczął w 1998 roku w warszawskim klubie Viking obecnie Enklava. Od tego czasu grał w różnych stołecznych klubach m.in.: Loch, Planet Music, Paradise, Wektor X, Ground Zero, Underground, Utopia, Labirynt, Scena 2000, Tango & Cash, The Mexican. Obecnie związany jest z klubem Desperados oraz oczywiście clubem Panorama.

email: djzaks@clubpanorama.pl 


DJ PERESS

Zainteresowanie muzyką było u niego już od najmłodszych lat, jednak za początek swojej przygody z konsoletą uważa rok 2004.Tajniki sztuki mixowania czerpał od najlepszych polskich dj'i co zaowocowało niesamowitym muzycznym temperamentem tego młodego człowieka. 
Swoje możliwości jako dj miał okazję prezentować u boku: 4 Strings, Ron Van Den Beuken, Dj Shog, Bart Claessen i wielu innych. 
Preferuje style muzyczne: House, Electro, Techno, Trance.


 DJ RIXIE

 
Swój debiut za konsolą zanotował w 1999 roku w podwarszawskiej  dyskotece "Jedynka", gdzie łapał pierwsze szlify DJ-skie, a z czasem został jednym z rezydentów. Występy w dyskotece to jednak nie jedyne miejsce gdzie zdobywał doświadczenie, grał również w Clubie Gogo "Sofia" w Warszawie. Do PANORAMY trafił po kilkuletniej przerwie w graniu, która uzmysłowiła mu jak ważną rolę w jego życiu odgrywa muzyka. Zanim trafił do Naszego klubu prowadził własną audycję - listę przebojów, na antenie radia BEMOWO.FM w Warszawie. Pasjonat muzyki, doskonale realizuje się w prowadzeniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych i sportowych."